AcasăGeneralJOB - ANALIST FINANCIAR

JOB – ANALIST FINANCIAR

MEDIA PRO PICTURES si STUDIOURILE MEDIA PRO cu sediu in Buftea angajeaza analisti financiari junior.

Descrierea postului:
– intocmeste cost-report-ul proiectului;
– urmareste bugetul proiectului si raporteaza variatiile de buget;
– intocmeste cash-flow-ul proiectului si asigura documentatia necesara pentru indeplinirea lui;
– tine evidenta si urmareste furnizorii, clientii si contractele proiectului;
– intocmeste diverse situatii financiare solicitate de catre directorul financiar/directorul de proiect.

Cerinte:
– studii superioare economice (absolvite sau in curs de absolvire);
– experienta de minim 1 an intr-o pozitie de economist-contabil;
– experienta in inregistrari contabile pe partea de furnizori si clienti;
– cunostinte avansate de operare PC (Excel, Acces, programe de contabilitate);
– cunostinte avansate de limba engleza;
– experienta in administrarea bugetelor si analiza financiara constituie un avantaj.

Ce se ofera:
– training la locul de munca
– transport asigurat
– posibilitate de promovare rapida
– salariul negociabil+bonusuri in functie de proiect.

Cei interesati sunt asteptati sa aplice pentru acest job. Adresa de mail la care puteti trimite cv-ul este: [email protected]

via – contabilitate group

Articolul precedent
Articolul următor

LĂSAȚI UN MESAJ

Introduceți aici numele dvs.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

- Advertisment -
- Advertisement -
error: Conținutul este protejat !!